Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
logo
Guarana plus

Jít zpět | 16.01.2018 (19:33)

KAŽDÁ BYLINKA JE JINÁ, ALE VŠECHNY UŽITEČNÉ                           

Užívání bylinek jako doplňků stravy nebo jako prostředků přírodní medicíny doprovází lidstvo od dob člověka-sběrače. Bobule, lístky a kořínky tvořily běžnou součást jídelníčku a časem byly vypozorovány specifické léčebné účinky rozličných rostlin. Příroda sloužila jako lékárna a její dary jako medikamenty.

Vývoj především evropské kultury, změna stylu života, přechod k zemědělské výrobě potravin a omezená rozličnost pěstovaných plodin snížily dostupnost bylinek v každodenní stravě. Zapomněli jsme na moudra našich babiček a prababiček.  A bohužel nám to příliš nesvědčí. Je čas se zastavit, rozhlédnout a vrátit k tomu, co nám opravdu pomáhá a neškodí. Ve třetím tisíciletí je čas na bylinky, třeba i ty exotické.

Začali jsme v roce 2009

Od té doby pro vás dovážíme guaranu přímo z Brazílie. Její cesta až k vám měří více než 11.000 km. Ale stojí to rozhodně za to. Guarana má navíc v sobě tolik energie, že žádná vzdálenost pro ni není moc dlouhá.

A my máme díky guaraně stále dost energie, abychom se s radostí a péčí věnovali vám - našim zákazníkům.

Jak a proč byla GUARANAPLUS založena

GuaranaPlus je rodinnou firmou bratří Háblových. Její příběh odstartoval před lety, když se Broňa vrátil ze svého několikaměsíčního pracovního pobytu v Brazílii. Tam poznal úžasný potenciál guarany a také jej sám na vlastní kůži odzkoušel. Takže doma hned pílil do lékárny a koupil si balení gurany. Jaké však bylo jeho překvapení, že účinky, na které byl zvyklý v Brazílii, se jaksi nedostavují. Vyzkoušel tedy celou řadu guaranových produktů dostupných na českém trhu, ovšem opět s žalostným výsledkem.

Pátral tedy po příčině a dospěl k závěru, že to, co u nás bylo nabízeno jako guarana, má s přírodní guaranou pramálo společného. Jednalo se vesměs o přípravky s minimálním či žádným obsahem přírodní hmoty, kde účinnou složku tvořil extrakt často obohacený syntetickým kofeinem. S bratrem dali proto hlavy dohromady a rozhodli se originální brazilskou guaranu do Česka dovážet. A ke spokojenosti jejich zákazníků tak činí již sedm let.

Miroslav Hábl

Světoběžník, který pracoval 13 let v zahraničí - v Anglii, Jižní Africe, Austrálii, Španělsku, na Ibize a také více než rok a půl na záoceánské lodi.

Svůj temperament vybíjí tancem - věnuje se salse. Potřebnou energii dočerpává z guarany. Chutná mu dobré české pivo, a protože žije zdravě, chodí na ně do hospůdky pěšky.

Bronislav Hábl

Při svých pracovních pobytech v cizině procestoval Jižní Afriku, Ibizu, Brazílii, Kypr, Anglii a 3 léta se plavil na záoceánské lodi. Domů se vrátil po 11 letech.

Dokladem pozitivních afrozidiakálních účinků guarany na jeho organismus jsou dva narození potomci během dvou let. Má rád humor a dobrá nálada jej nikdy neopouští.